الو زبان

قوانین الوزبان

 تمام اصول و قوانین الوزبان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه ای، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار های رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است . همچنین کاربران نیز ملتزم به رعایت این قوانین می باشند. الوزبان حق تغییر شروط و اصلاح این قوانین را به صورت کلی و جزئی دارد و استفاده کاربران از الوزبان به منزله امضاء و پذیرش این شروط می باشد.

الوزبان صرفآ یک بستر برای زبان آموزی است که زبان آموزان برای رزرو کلاس آنلاین با اساتید حاضر در سایت از آن استفاده میکنند و در ساعت رزرو شده از طریق الو زبان کلاس رزرو شده خود را در این توافقنامه وهمچنین سایر مقررات که الوزبان درهر زمانی ممکن است قرار دهد برگزار میکنند. این توافق نامه بین شما (دارنده حساب کاربری یا کاربر) به عنوان زبان آموز و الوزبان به عنوان سایت ارائه دهنده برگزاری کلاس آنلاین برای اساتید و زبان آموزان منعقد میگردد.

زبان آموزان و اساتید در زمان ثبت نام همه اطلاعات خود را وارد میکنند و الوزبان هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد .پس چنانچه اطلاعات صحیح نباشد الوزبان هیچ تعهدی در پشتیبانی کلاسها نخواهد داشت.
الو زبان اختیار تام دارد کاربرانی که در سایت مشکل و خلل ایجاد میکنند را مسدود نماید و کلیه عواقب متوجه کاربر خواهد بود
کلاسها معمولا از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی میشوند.
زبان آموز یا استاد نباید اطلاعات کاربری خود را به شخصی دیگر واگذار نمایند در غیر اینصورت کلیه عواقب قانونی و مشکلات با خود فرد خواهد بود.

  • سایت الو زبان با قرار دادن امکانات متعدد برای ارزیابی اساتید و داشتن یک الگوریتم مشخص میزان کیفیت تدریس اساتید را میسنجد و این الگوریتم ها بیشتر توسط زبان آموزان قبلی اساتید تعیین شده اند، لذا الو زبان هیچ گونه تعهدی نسبت به کیفیت تدریس و تشخیص اشتباه درست یا غلط توسط زبان آموزان را نخواهد داشت . بنابر این زبان آموز بر اساس ویدیو معرفی استاد ، کلاسهای آزمایشی ، نظرات زبان آموزان و امتیازات شخصا استاد را انتخاب میکنند در نتیجه کلیه عواقب و مشکلات ناشی از آن متوجه خود زبان آموز خواهد بود.
  • پرداخت هزینه ها حتما باید از طریق درگاه های داخلی و خارجی الوزبان صورت بگیرند. در این صورت هزینه شما محفوظ و برگزاری کلاس ها ضمانت شده خواهد بود و تنها بعد از برگزاری هر کلاس به اعتبار استاد انتقال پیدا میکند. هرگونه تخلف باعث ضرر مالی شما و همچنین محدود شدن حساب شما و استاد خواهد شد.
  • مدرس مقید به برگزاری کلاس بابت مبلغ پرداخت شده از جانب زبان آموز می باشد.حتی در صورتی که استاد تصمیم به پایان همکاری بگیرد، موظف است کلاس هایی که از قبل رزرو شده اند را برگزار نماید.
  • سامانه الوزبان صرفا به عنوان واسطه و معرف میان زبان آموز و استاد عمل می کند و هیچ گونه رابطه استخدامی میان استاد و الوزبان وجود ندارد. استاد ملزم به رعایت قوانین این توافق نامه می باشد و ثبت نام در سایت واپلیکیشن الوزبان هیچ گونه تعهد بیمه و استخدامی برای الوزبان نمی آورد.
  • اساتید و زبان آموزان نباید غیر از فضای ایحاد شده توسط الو زبان کلاسهای خود را بر گزار نمایند در غیر اینصورت الو زبان میتواند هر اقدامی متناسب با این کار انجام دهد.
  • امکان ضبط کلاسها ، اسکرین شات و… نه توسط استاد و نه زبان آموز وجود نخواهد داشت مگر با توافق دو طرف استاد و شاگرد ، در غیر این صورت کلیه عواقب قانونی بر عهده شخص متخلف خواهد بود و الوزبان هیچ مسولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
  • استاد و شاگرد میبایست طبق قانون جمهوری اسلامی همه موارد حجاب و مقررات اسلامی را رعایت نمایند در غیر اینصورت عواقب احتمالی به عهده خود افراد خواهد بود.
  • استاد موظف است کلاس را به صورت صوتی تصویری و کاملا قابل قبول شاگرد برگزار نماید.
  • استاد و شاگرد موظف هستند از شماره ای که واتساپ دارد در سایت ثبت نام نمایند

۱- بهتر است استاد و زبان آموز درباره رزرو یا چیدن کلاسهای خود دقت نمایند تا نیازی به تغییر زمان کلاس نباشد
۲- لغو و تغییر زمان کلاسها باید نهایتا تا ۱۲ ساعت قبل از شروع کلاس اطلاع رسانی گردد. و به صورت رایگان با هماهنگی استاد یا زبان آموز انجام میشود
۳- لغو کلاسها بین ۶ تا ۱۲ ساعت قبل از شروع کلاس ۲۰ درصد هزینه را کم و به کیف پول طرف مقابل (استاد یا زبان آموز) واریز میکند (برای استاد از موجودی حساب وی کسر میشود و از زبان آموز از هزینه کلاس واریزی)
۴- لغو کلاسها بین ۲ تا ۶ ساعت قبل از شروع کلاس ۳۰ درصد هزینه را کم و به کیف پول طرف مقابل (استاد یا زبان آموز) واریز میکند (برای استاد از موجودی حساب وی کسر میشود و از زبان آموز از هزینه کلاس واریزی)
۵-لغو کلاس تا ۲ ساعت قبل از برگزاری کلاس امکانپذیر نمیباشد و کل هزینه باید پرداخت گردد.

۶-در صورت لغو کلاسها توسط زبان آموز کل مبلغ به کیف پول وی منتقل خواهد شد و در صورت نیاز به واریز به حساب ۱۰ درصد هزینه به خاطر حق کارهای اداری و سایر خدمات کسر و به حساب ایشان واریز خواهد شد

الف : سلب مسولیت ضبط و پوشش اسلامی
سایت الو زبان بستر و زیرساختی ایجاد کرده که اساتید زبان و زبان آموزان بتوانند به راحتی به یکدیگر به صورت آنلاین و آسان دسترسی داشته باشند ، لذا سایت الو زبان هیچ تعهدی درباره محتوای کلاسهای برگزار شده توسط استاد و زبان آموز از لحاظ ضبط تصاویر با نرم افزار یا رعایت پوشش و حجاب اسلامی ندارد و کلیه عواقب احتمالی آن متوجه خود استاد یا زبان آموز است
ب: الو زبان هیچ گونه تعهدی در قبال قطعی اینترنت و مشکل اینترنت و همچنین حوادث غیر متغربه نظیر سیل و زلزله و… ندارد و هزینه های کلاس در این گونه موارد قابل عودت دادن نیست
ج: الو زبان هیچ تعهدی نسبت به نارضایتی از کیفیت آموزش توسط استاد را ندارد ، لذا زبان آموز میبایست برای اطمینان از کیفیت آموزش استاد از کلاسهای آموزشی ، سابق و ویدیوی معرفی استفاده نماید.

کاربران موافقت میکنند که در استفاده از بستر الو زبان کاملا قانون مدار، مسوولانه و ومتعهدانه عمل کرده و از حقوق ومنافع مشروع الو زبان، اساتید ودیگر کاربران حمایت وضمانت به عمل می اورند وچنانچه دانسته ویا ندانسته موجب ایجاد هر گونه خسارتی به الو زبان یا شخص ثالثی شوند مسوولیت نقص توافق نامه را بر عهده کرفته ومتعهد به پرداخت غرامت وجبران تمامی خسارات مستقیم وغیر مستقیم به الو زبان ویا اشخاص ثالث اسیب دیده باشند

الو زبان هیچ نماینده ای در هیچ کجای کشو ندارد ، در ضمن کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت با الو زبان بوده و هر گونه کپی برداری از محتوا یا اسکریپ سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

در پایان کاربر اذعان می نماید که در کمال صحت وسلامت وبا اگاهی کامل متن این توافق نامه را مطالعه وتایید نموده است وبا درک اهمیت وضرورت رعایت هریک از بندهای توافق نامه موافقت می نماید که الوزبان هیچگونه تعهدی نسبت به دعوی ها، جریمه ها،مجازاتها، مسوولیت ها، هزینه ها و یا ضررهای ناشی از نقص مقررات توسط کاربر ویا اساتید ودیگر اشخاص ثالث نخواهد داشت.

سبد خرید
Subtotal 0 تومان