الو زبان

سوالات پر تکرار زبان آموز

کلاسها در پنل الو زبان به صورت تک به تک بین استاد منتخب شما و خود شما به صورت تصویری برگزار میشود.

کلاس هایی که شما به تنهایی رزرو میکنید خصوصی هستند. تدریس متناسب با نیاز شما و در ساعت هایی که با استاد توافق کنید و در سامانه ثبت شوند انجام میشود.

مدت زمان کلاسهای آزمایشی نیم ساعت و کلاسهای کامل یکساعت به صورت تصویری است.

ضمن اینکه سایت الو زبان محیط بسیار ساده و آسانی دارد ولی شما میتوانید در این بخش آموزش تصویری کار با سایت الو زبان به راحتی با محیط سایت و نحوه کار با آن آشنا شوید.

پرداخت هزینه به صورت آنلاین از طریق درگاه امن سامان انجام میشود و یا میتوانید با پشتیبان تماس بگیرید شماره کارت دریافت کنید و کارت به کارت کنید، سپس مبلغ در کیف پول شما شارژ خواهد شد.

زمانی که صفحهی پروفایل استاد را میبینید از شاخص‌های زیر استفاده کنید. این موارد به شما کمک کند که تعیین کنید کدام معلم زبان می‌تواند نیازهای آموزشی شما را برآورده کند:

 • نمره و رتبه بندی استاد زبان در بین باقی اساتید
 • ویدیوی معرفی استاد زبان
 • پیشینه استاد در تدریس و مدارک
 • بازخوردهای زبان آموزها از استاد و آمار و سابقه‌ی تدریس زبان
 • میزان فعالیت استاد در وب سایت الو زبان و نظرات زبان آموزان قبلی

بله. در صورت اطلاع دادن به پشتیبان با شماره ۰۹۱۹۱۲۱۰۰۰۸ (نهایتا ۴ ساعت مانده به زمان کلاس خود فرصت دارید تا کلاس را با همان استاد جابه‌جا کنید)، درخواستتان با استاد مطرح می‌شود و در صورت توافق استاد این امکان وجود دارد. اگر استاد توافق نداشته باشد، مشمول قوانین کنسل شدن کلاس می‌شود.

 • پس از رزرو کلاس در الو زبان نیاز به هیچ تاییدی نیست و بلافاصله کلاس شما در ساعتی که مشخص کرده اید رزرو میشود.
 • نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید.

 • در صورت عدم حضور استاد در کلاستا ۱۰ دقیقه بعد از رزرو کلاس، با پشتیبانی ۰۹۱۹۱۲۱۰۰۰۸ تماس حاصل فرمائید.

 • لطفاً در ساعت مقرر، در کلاس حضور پیدا کنید در غیر اینصورت کلاس شما برگزار شده تلقی میشود.

 • استاد تا پانزده دقیقه در کلاس منتظر شما خواهد ماند؛ در صورت عدم حضور، کلاس به صورت برگزارشده تلقی می گردد.

اگر شما کلاسی را از زمان های خالی رزرو کنید و سپس آن را کنسل کنید چه نتایجی به دنبال خواهد داشت:

 • اگر زبان آموز کلاسی را ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس کنسل کند، قادر خواهد بود هزینه کلاس به کیف پول او برگشت داده شود و کلاس دیگری را رزرو نماید.
 • اگر زبان آموز کلاس را کمتر از ۲۴ تا ۴ ساعت قبل از شروع کلاس کنسل کند، ۲۰ درصد هزینه از حساب وی کسر میگردد.
 • زمانی که زبان اموز کلاس را کمتر از ۴ ساعت قبل از شروع کلاس کنسل می‌کند باید ۵۰  درصد از هزینه کلاس را بپردازد.
 • اگر زبان اموز بدون اطلاع قبلی سر کلاس درس حاضر نشود، باید همه‌ی هزینه‌ کلاس را بپردازد.
 • اگر استاد کلاس را کنسل کند کل هزینه به کیف پول زبان آموز واریز میشود.

جلسات آزمایشی نیم ساعته هستند ، که به صورت رایگان یا قیمتهای بسیار پایین میتوانید انتخاب و استفاده نمایید.

در حقیقت جلسه آزمایشی برای آشنایی بیشتر شما با استاد و روش تدریس ایشون قرارداده شده، قرار هست که استاد از سطح زبان شما، نیاز و هدفتون از زبان آموزی مطلع بشه. با ایجاد برنامه‌ای منحصر به فرد که مختص شما و هدفتون هست، استادتون شما رو راهنمایی می‌کنه. 

لذا میتوان گفت که استاد شما را به نحوی تعیین سطح کرده و براساس سطح تشخیصی، برنامه آموزشی خود را به شما ارائه خواهد کرد.چنانچه از کلاس آزمایشی و استاد انتخابی خود رضایت داشتید و همچنین مدل آموزشی استاد مطابق نیاز شما از زبان بود، میتوانید با ایشان کلاس های یک ساعته خریداری و رزرو کنید.

نکته:هر نفر میتواند فقط ۶ کلاس آزمایشی رزرو کند.

شما میتوانید کلاس های خود را با استفاده از لپتاپ، کامپیوترهای رومیزی، تبلت و یا موبایل برگزار نمایید. باتوجه بزرگ تر بودن صفحه لپتاپ، توصیه میشود تمامی کلاس های خود را با لپ تاپ برگذار کرده و از موبایل فقط در موارد اضطراری استفاده نمایید.

خیر! الوزبان بستری است که شرایط برای کسب مهارتهای زبان را فراهم میکند و برگزار کننده آزمون نیست. در حقیقت شما در الوزبان مهارتهای زبانی خود را توسعه داده و سپس در صورت نیاز به مراجع برگزار کننده آزمون مراجعه و نسبت به گرفتن مدرک های معبر بین المللی همچون آیلتس و … اقدام میکنید.

سوالات پر تکرار اساتید

سایت الو زبان محیط بسیار ساده و آسانی دارد ولی شما میتوانید در این بخش آموزش تصویری کار با سایت الو زبان به راحتی با محیط سایت و نحوه کار با آن آشنا شوید.

کلاسها در پنل الو زبان به صورت تک به تک بین استاد و زبان آموز به صورت تصویری برگزار میشود.

برای ثبت کلاسها در زمان مورد نظر شما حتما میبایست از لپتاپ یا کامپیوتر استفاده کنید ولی برای برگذاری کلاسها میتوانید از گوشی یا تبلت نیز استفاده کنید و البته توصیه ما به شما برای برگزاری تمام و کمال استفاده از لپ تاپ میباشد.

محاسبه قیمت:

قیمت هر کلاس را استاد در پنل خود مشخص خواهد کرد.

نحوه تسویه حساب:

کل مبلغ هر کلاس بدون کسر هیچ هزینه ای بعد از برگزاری توسط استاد در موجودی حساب استاد ذخیره میگردد که هر ۱۵ روز یکبار (یکم و پانزدهم هر ماه) با شما تسویه خواهد شد.

شماره شبا و کارت:

حتما شماره شبا و شماره کارت خود را در پنل خود ثبت نمایید.

 

در صورت عدم حضور زبان آموز سر کلاس شما و عدم کنسل نمودن نهایتا تا ۱۵ دقیقه منتظر بمانید و در صورت شرکت نکردن در کلاس کل هزینه به حساب شما واریز خواهد شد.

بله برای امکان تدریس در الو زبان حتما میبایست دارای مدرک معتبر و یا رزومه ای قوی در تدریس باشید.

چنانچه زبان آموزان از یک استاد به دلیل عدم داشتن معلومات کافی و عدم تدریس مناسب شکایت کنند هزینه از حساب استاد کسر و به حساب زبان آموزان برگشت خواهد شد.و در صورت تکرار حساب کاربری وی مسدود خواهد شد .

 • مدت زمان این جلسه ۳۰ دقیقه است.
 • جلسه آزمایشی روش مناسبی است برای اینکه زبان آموزان بتوانند اولین جلسه تدریس شما را به صورت آزمایشی و با تخفیف تجربه کنند.
 • به منظور جذب زبان آموزان بیشتر، شما می توانید کمترین مبلغ را برای جلسه آزمایشی پیشنهاد دهید، اما به یاد داشته باشید بهتر است کلاس خود را به صورت رایگان برگزار نکنید.
 • جلسه آزمایشی اختیاری می‌باشد ( هیچ اجباری وجود ندارد که جلسه ی آزمایشی ارائه دهید).

بهتر است جلسات رایگان ارائه ندهید

 • ما به این مسئله واقفیم که معمولا اساتید خصوصی یا آفلاین جلسه اول کلاس را به صورت رایگان برگزار می‌کنند. مجموعه آموزش آنلاین الوزبان معتقد است که برای جلسه آزمایشی می‌بایست هزینه حداقلی پرداخت شود. در این صورت، شما نیز به احتمال زیاد با دانش آموزان “مصمم تری”  که عزم یادگیری دارند مواجه خواهید شد.

نحوه برگزاری جلسات آزمایشی به چه صورت است ؟

 • این مسئله به شما بستگی دارد که ساختارجلسات آزمایشی شما چگونه باشد.
 • ما توصیه می کنیم از این جلسات  به عنوان روشی برای معرفی و بیان شیوه ی تدریس خود استفاده کنید در این صورت هم دانش آموز و هم شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا همکاری شما با یکدیگر انتخاب درستی ست یا خیر.
 • ممکن است شما از دانش آموز خود سوالاتی در مورد (سوابق تحصیلیشان به عنوان زبان آموز ، سطح زبانی آنها، دلایل آنها برای یادگیری یک زبان جدید و در صورتی که مطالب خاصی دیگری وجود داشته باشد) بپرسید تا با شناخت دانش آموز خود، کلاس بهتر و موثرتری را داشته باشید.

در صورت عدم اتمام جلسه آزمایشی، این مسئله چه نتایجی را به دنبال خواهد داشت؟

 • اگر به این نتیجه برسید که نمی توانید  یک دوره را با دانش آموز مورد نظر برگزار کنید یا نیازهای آموزشی دانش آموز را را به درستی برآورده کنید، با نهایت احترام این مسئله را به وی منتقل کنید و کلاس را به اتمام برسانید. در صورت تمایل دانش آموز به ادامه کلاس تا پایان وقت مقرر، شما موظف هستید با کیفیت تمام جلسه را تا پایان ادامه دهید.

برای پیدا کردن دانش آموزان جدید در الوزبان چه باید کرد؟

ما به این امر واقفیم که به عنوان یک استاد جدید در الوزبان، پیدا کردن دانش آموزان جدید دشوار است. بدون داشتن سابقه‌ی تدریس کافی و مناسب ممکن است انتقال تخصص و تجربه شما به دانش آموز کار سختی باشد. در ادامه روش‌هایی به منظور ارائه هرچه بهتر خود در صفحه پروفایلتان ذکر شده است. 

براساس تجربه ی ما،اساتید موفق مراحل زیر را برای به دست آوردن زبان آموزان جدید طی کرده اند:

پروفایل مناسب

 ارائه‌ی مشخصات به شیوه‌ی حرفه ای امری بسیار موثر است 

 از آنجا که دانش آموزان بر اساس صفحه پروفایلتان نسبت به انتخاب دروس و جلسات خود با شما اقدام می کنند، این مسئله بسیار مهم است که وقت خود را صرف بهینه سازی اطلاعات و مشخصات خود کنید. صفحه پروفایل شما باید عاری از اشتباهات املایی باشد. از یک عکس با کیفیت در صفحه خود استفاده کنید و از یک فایل ویدئویی مناسب برای معرفی کامل خود بهره بگیرید. توجه داشته باشید که ویدئوی شما باید از نور و کیفیت کافی برخودار باشد.

یک معرفی کوتاه و موثر بنویسید

 بعد از تصویر پروفایل ، این اولین چیزی است که دانش آموزان هنگام جستجو در مورد مشخصات شما آن را می بینند. این اطلاعات می تواند مشخصات شما و اینکه دروس شما مناسب چه دانش آموزانی وبا چه سطح دانشی است را شامل شود . اگر در زمینه ی تدریس در کشور خاصی و یا زبان متفاوتی تجربه دارید، جملاتی را به زبان بومی آنها بنویسید! اگر وب سایت یا وبلاگ دارید، آن را در بخش “معرفی خود” یا “درباره من” قرار دهید.

قیمت و کلاس ها 

توصیه می شود که دستمزد پیشنهادی شما در ابتدای امر رقم کمتری باشد.

 این کار باعث می شود تا شما دانش آموزان جدید بیشتری را جذب کنید و بازخوردهای مناسبی داشته باشید. اگر صفحه پروفایل شما عاری از سوابق، تجربه‌ی شغلی مناسب و نظرات زبان آموزان نسبت به شیوه‌ی تدریس شما باشد، ممکن است دانش آموزان جدید به شما اعتماد نکنند و کلاس های خود را با شما رزرو نکنند. 

با ارائه قیمت مناسب در ابتدای کار، شما از طریق جذب دانش آموز تجربه ی شغلی بهتری به دسـت آورده و با استفاده از بازخوردهای دانش آموزان در پروفایل خود، به اعتبارتان در الوزبان افزوده می شود؛ درآینده با افزایش تعداد دانش آموزان، شما می توانید دستمزد خود را بالاتر ببرید. 

ارائه ی بسته‌های آموزشی (پکیج) مناسب

 بیشتر معلمان بسته های آموزشی را همراه با تخفیف ارائه می دهند.

 با استفاده از این بسته های پیشنهادی، شما می‌توانید زبان آموزان را برای یک بازه‌ی زمانی طولانی مدت حفظ کنید و آنها را تشویق کنید تا کلاس های خود را با شما رزرو کنند. به علاوه، این امر به شاگردان شما  کمک می کند تا به این برنامه ی تمرین مداوم عادت کنند. این تکرار و تداوم کلاس ها آنها را تشویق می‌کند تا آنها کلاس های خود را در روزهای مشخصی از هفته رزرو کنند و در برنامه آموزشی خود استمرار ایجاد کنند.

سعی کنید که کلاس های آزمایشی را با قیمت نسبتا پایین پیشنهاد دهید.

به این دلیل که دانش آموزان برای توجه و زمان شما در این جلسه هزینه پرداخت می کنند و نه برای برنامه آموزشی که قصد ارائه آن را دارید، در ادامه شما می توانید قیمت های بالاتری را برای کلاس ها ویژه و تخصصی خود تعیین کنید. از این طریق شما قادر خواهید بود تا دانش آموزانی را جذب کنید که حاضرند بهای بالاتری را برای دریافت خدمات ارزشمند و ویژه بپردازند.

برنامه آموزشی خود را به روزرسانی کرده و سعی کنید بازه های زمانی بیشتری را برای کلاس های خود ارائه دهید

سعی کنید تا در طیف زمانی گسترده تری در الوزبان در دسترس باشید. هر چه تایم‌های تدریس خود را به روز کنید و به اوقات خالی خود بیافزایید، مطمئنا درخواست های بیشتری را از دانش آموزان برای برگزاری کلاسها دریافت خواهید کرد.

فعالیت ها

 براساس درکی که از نیاز زبان آموزان خود دارید به آنها پیشنهادات ویژه و متناسب با نیازشان ارائه دهید

اگر در جلسه ی آزمایشی متوجه شدید که این توانایی را دارید تا نیازهای آموزشی زبان آموزان خود را برآورده کنید، در نهایت احترام و با برخوردی مناسب می توانید به آنها پیشنهاد دهید تا یک دوره ی آموزشی را با شما رزرو کنند. در مقابل اگر شما قادر به رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان خود نبودید، می توانید معلمان دیگری را که در الوزبان فعالیت می کنند و برای این دانش آموزان مناسب هستند را به آنها معرفی کنید..

توضیحاتی درباره ی جزییات و ویژگی های کلاس بنویسید 

 این توضیحات باید همراه با جزییات باشند تا زبان آموزان دقیقاً بدانند پول خودشان را صرف خریداری چه درسها و بسته هایی از شما می کنند. به دانش آموزان بگویید که دقیقا چه واژگان، دستورات زبانی یا مهارت‌های جدیدی را خواهند آموخت و چگونه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

 بسیاری از زبان آموزان نمی دانند که چگونه وقت خود را ساماندهی کنند یا اینکه باید بر روی چه مهارتی تمرکز کنند. هنگامی که شما برنامه‌ی درسی، یا بهتر از آن مجموعه‌ای از جلسات و دروس آموزشی را در قالب یک بسته به زبان آموزان خود ارائه می‌دهید، مدت زمان معینی را به منظور فراگیری مطالب و تمرکز بیشتر بر آنها تعیین می‌کنید.

از زبان آموزان خود درخواست ثبت بازخوردشان در بخش نظرات را داشته باشید

 از دانش آموزانی که از نحوه ی تدریس شما رضایت دارند بخواهید تا بازخورد و رضایت خود از شما را در پروفایل شما ثبت کنند. 

همچنان می‌توانند این زضایت را به دیگران انتقال دهند و درباره ی شما با دیگران صحبت کنند. اگر زبان آموزان از شما به عنوان یک استاد زبان رضایت دارند، آنها می‌توانند درباره‌ی ویژگی های شما با دوستان خود صحبت کنند و به خصوص اگر آنها به کمک شما به یک دستاورد مهم در زمینه‌ی یادگیری دست یافته و یا دروس و دوره‌های آموزشی موثری را با کمک شما به پایان رسانده باشند، آنها با کمال میل شما را به افراد دیگر معرفی می‌کنند.

 

از زبان آموزان بالقوه غافل نشوید 

لطفاً به همان اندازه که به زبان آموزان خود در الوزبان احترام می‌گذارید، نسبت به زبان آموزان بالقوه در خارج از الوزبان نیز با احترام برخورد کنید. توصیه ها و پیشنهادات خوبی به آنها بدهید و با احترام از آنها دعوت کنید تا از مشخصات و توانایی های شما در صفحه پروفایلتان و یا پروفایل دیگر اساتید الوزبان دیدن کنند. 

به نکاتی که در زیر گفته می شوند توجه کنید:

از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید

 •  به عنوان معلم‌ زبان، شما از طریق رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، توییتر یا فیس بوک  درخواست تدریس دریافت کرده و یا ممکن است سوالاتی راجع به یادگیری زبان از شما پرسیده شود. ما به شما توصیه می‌کنیم لینک پروفایل و مشخصات خود را در الوزبان در صفحه‌های اجتماعی خود مثل فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارید و دوستان و زبان آموزان خود را نیز به اشتراک گذاری لینک پروفایل خود ترغیب کنید. 

از یک وبلاگ شخصی برای معرفی خود استفاده کنید

استفاده از یک وبلاگ شخصی می تواند وسیله ی دیگری باشد که از آن استفاده کنید تا افراد از صفحه پروفایل شما دیدن کنند. مشخصات صفحه شما در الوزبان می‌تواند به عنوان یک سیستم کمکی عمل کند تا سابقه و آمار تدریس شما، میزان رضایت دانش آموزان قبلی و مدارک تحصیلی شما را در زمینه تدریس نشان دهد.

با گذشت زمان و با گسترش اجتناب ناپذیرتاثیر تکنولوژی در همه‌ی بخش‌ها و جنبه‌های زندگی ما ، امیدواریم که الوزبان بتواند راهی برای تأیید اعتبار مهارت و شهرت حرفه ای شما به عنوان یک مدرس آنلاین باشد.

صفحه پروفایل و مشخصات شما باید بتواند در متقاعد کردن یک دانش آموزموفق و آینده نگر به شما کمک کند تا آن دانش آموز شما را به عنوان یک مدرس شایسته و حرفه ای بشناسد، مدرس زبانی که قبلاً تجربه موفق آموزش بسیاری از دانشجویان را داشته است.

بله تا ۴ ساعت قبل از آغاز کلاس حتما اطلاع دهید تا با زبان آموز هماهنگ شود و کلاس ایشان لغو گردد.و هزینه کلاس هم به کیف پول زبان آموز برگشت میشود. (تماس با شماره ۰۹۱۹۱۲۱۰۰۰۸)

بله تازمانی که کلاسها رزرو نشده باشند میتوانید برنامه کلاس خود را تغییر دهند.برای اینکار به بخش دوره ها بروید و کلاس مورد نظر خود را ویرایش و برنامه زمانی جدید را ثبت نمایید.

مدت هر کلاس برای کلاسهای آزمایشی نیم ساعت است و برای کلاسهای عادی ۱ ساعت

سبد خرید
Subtotal 0 تومان